[mbhi location="Milvus Dent"]

Krátke stomatologické ošetrenie

Ošetrenie môže zahŕňať rôzne postupy, ktoré sú zamerané na riešenie rôznych problémov v ústnej dutine. Niektoré z najčastejších krátkych stomatologických ošetrení zahŕňajú:

Typy ošetrení

Vyplnenie zubov

Táto procedúra sa používa na liečbu kazu. Zubný lekár odstráni poškodenú časť zubu a následne vloží do zubu výplň, ktorá zabráni vzniku ďalších problémov.

Koreňová liečba

Koreňová liečba - táto procedúra sa používa na liečbu infekcie v koreňovom kanáli zuba. Zubný lekár odstráni infikovanú a následne kanál vyplní špeciálnou hmotou.

Odstránenie zubov

Táto procedúra sa používa, ak je zub poškodený alebo infikovaný a nie je možné ho zachrániť iným spôsobom. Zubný lekár odstráni celý zub.

Profylaktické ošetrenie

Toto ošetrenie sa používa na prevenciu zubných ochorení a zahrňuje čistenie zubov, aplikáciu fluoridu a iné postupy, ktoré pomáhajú udržiavať zuby a ďasná zdravé.

Kozmetické ošetrenie

Táto procedúra sa používa na zlepšenie vzhľadu ústnej dutiny, ako napríklad bielenie zubov, náhrady chýbajúcich zubov alebo iné zákroky, ktoré zlepšujú estetiku úsmevu.

Je dôležité si uvedomiť, že každý je jedinečný a závisí od stavu zubov a ďasien pacienta. Vždy je vhodné sa poradiť so svojím zubným lekárom o tom, ktorá procedúra je pre vás najvhodnejšia.

Kontaktujte nás

Požiadajte o konzultáciu

Ak uvažujete nad bielením zubov, radi Vám pomôžeme rozhodnúť sa, ktoré metóda je pre vás najvhodnejšia.